Ruim en rustig appartement in hartje Oudaan Antwerpen centrum.
In het bruisende hart van Antwerpen, midden in de trendy buurt Oudaan, bevindt zich dit ruim appartement met 2 slaapkamers, gelegen op de eerste verdieping aan de achterzijde van het gebouw. Dankzij deze ligging geniet u van uitzonderlijke rust, terwijl u zich toch op wandelafstand van alles bevindt wat de stad te bieden heeft.
De indeling van dit appartement is uiterst praktisch en ruim:
- Royale inkomhal met aparte gastentoilet
- Ruime living op eiken parket
- keuken met aangrenzende ruime wasplaats/berging
- Twee volwaardige slaapkamers met veel natuurlijk licht
- Badkamer met ligbad
- Berging inde kelderruimte
Hoewel het appartement structureel in goede staat is, biedt het renovatiepotentieel: de keuken en badkamer zijn verouderd en de ramen zijn grotendeels nog voorzien van enkel glas. Dit maakt het pand ideaal voor wie op zoek is naar een woning die volledig naar eigen smaak kan worden vernieuwd.
Ligging en omgeving:
- Gelegen in de populaire wijk Oudaan, bekend om zijn vele cafés, restaurants en hippe hotspots.
- Op slechts enkele minuten wandelen van winkels, supermarkten, universiteiten en hogescholen
- Uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer
Kortom: dit appartement combineert een toplocatie in het centrum van Antwerpen met rust, ruimte en renovatie mogelijkheden een unieke kans voor zowel eigen bewoners als investeerders.